Fiber konnector

Fiber konnektor anvendes i forbindelse med fiberoptiske netværk. Konnektoren anvendes til afslutning af fiberkablet, hvor denne monteres i en adapter. Fiberadaptere anvendes i patchpaneler og vægudtag til sammenkobling af den faste installation og patchkablet

pr. side

10 Varer

Faldende orden
  1. FIBERKONNEKTOR SC 50/125 OM2 SORTFIBERKONNEKTOR SC 50/125 OM2 SORT
    FIBERKONNEKTOR SC 50/125 OM2 SORT
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 215,00 DKK
  2. FIBERKONNEKTOR LC/UPC 9/125 OS2 BLÅFIBERKONNEKTOR LC/UPC 9/125 OS2 BLÅ
    FIBERKONNEKTOR LC/UPC 9/125 OS2 BLÅ
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 423,00 DKK
  3. FIBERKONNEKTOR SC 62,5/125 OM1 BEIGEFIBERKONNEKTOR SC 62,5/125 OM1 BEIGE
    FIBERKONNEKTOR SC 62,5/125 OM1 BEIGE
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 295,00 DKK
  4. FIBERKONNEKTOR LC 50/125 OM3/OM4 AQUAFIBERKONNEKTOR LC 50/125 OM3/OM4 AQUA
    FIBERKONNEKTOR LC 50/125 OM3/OM4 AQUA
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 359,00 DKK
  5. FIBERKONNEKTOR ST OM1 62,5/125FIBERKONNEKTOR ST OM1 62,5/125
    FIBERKONNEKTOR ST OM1 62,5/125
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 295,00 DKK
  6. FIBERKONNEKTOR SC 50/125 OM3/OM4 AQUAFIBERKONNEKTOR SC 50/125 OM3/OM4 AQUA
    FIBERKONNEKTOR SC 50/125 OM3/OM4 AQUA
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 275,00 DKK
  7. FIBERKONNEKTOR ST OM2 50/125FIBERKONNEKTOR ST OM2 50/125
    FIBERKONNEKTOR ST OM2 50/125
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 295,00 DKK
  8. FIBERKONNEKTOR SC/UPC 9/125 OS2 BLÅFIBERKONNEKTOR SC/UPC 9/125 OS2 BLÅ
    FIBERKONNEKTOR SC/UPC 9/125 OS2 BLÅ
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 413,00 DKK
  9. FIBERADAPTER SC SM DUPLEX 1STKFIBERADAPTER SC SM DUPLEX 1STK
    FIBERADAPTER SC SM DUPLEX 1STK
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 105,00 DKK
  10. FIBERADAPTER SC MM SIMPLEX 1 STFIBERADAPTER SC MM SIMPLEX 1 ST
    FIBERADAPTER SC MM SIMPLEX 1 ST
    Lev. omk. tillægges
    Din pris/stk 65,00 DKK
pr. side

10 Varer

Faldende orden